phone-icon
+48 731 509 571 Poproś o oddzwonienie

Przypinki okrągłe z ceramiki polimerowej

Przypinki policeramiczne

Przypinki z ceramiki polimerowej przedstawiają sobą okrągłe wyroby o różnej średnicy, na przednią stronę których naniesiony jest obraz za pomocą nadruku UV. Z tyłu każdy znaczek wyposażony w wygodny guzik do przypięcia do ubrania lub innej powierzchni tkaniny.

Produkujemy trzy rodzaje przypinek z ceramiki polimerowej. Różnią się średnicą: 37, 44 lub 56 mm.

Zamów konsultację
✔ Jak zamówić znaczki z ceramiki polimerowej z własnym obrazkiem?

Aby złożyć zamówienie, Państwu trzeba zdecydować się na rozmiar produktu, który Państwu odpowiada. Po wybraniu rozmiaru prosimy o wysłanie nam e-mailem informacji (zdjęcia/projekty/napisu), którą chcesz umieścić na przypinke.

Możesz samodzielnie przygotować projekt zgodnie z naszymi wymaganiami do projektu lub zamówić usługę produkcji projektu od naszych projektantów.

✔ Jakie są najważniejsze zalety znaczków z ceramiki polimerowej?

Przypinki ze spławu polimerowego nie pękają, kiedy spadają. Ponieważ przypinki są wykonane z plastyku, dla tego są odporny na wilgoć i bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Przypinki jest lekki i nie zniszczy Pańskich ubrań.

Zastosowanie obrazków z wykorzystaniem druku UV pozwala nam w krótki termin wyprodukować duże partie przypinek na czas. Przy takich warunkach produkcji, wszystkie przypinki wychodzą jednakowe i wysokiej jakości.

Zamów konsultację