phone-icon
+48 731 509 571 Poproś o oddzwonienie

Magnesy policeramiczne, wypukłe 3D

Wolumetryczne magnesy ceramiczne

Wolumetryczne magnesy ceramiczne to są produkty robione ze spławu polimerycznego z reliefowym kolorowym obrazkiem. Państwo może wybrać gotowe wersje turystycznych magnesów wolumetrycznych z różnymi zabytkami Warszawy, Krakowa i innych miast Polski lub zamówić produkcję wolumetrycznych magnesów ceramicznych według swoich wymagań do kształtu. Różnica reliefu zależy od obrazku, przy tym nie przekracza 3 mm.

Zamów konsultację
✔ Zdjęcie wolumetrycznych policeramicznych magnesów

Magnesy policeramiczne

✔ Prezentacja wideo wolumetrycznych magnesów ceramicznych
✔ Jakie są główne zalety wolumetrycznych magnesów ceramicznych?

Słusznie uważamy, że taki magnes jest naszą dumą. Specjalnie opracowana technologia produkcji i uniwersalny spław zapewniają następne preferencji:

  • materiał, który się nie tłoczy;
  • materiał magnesu jest przyjazny dla środowiska i nie ma zapachu;
  • nowa technologia barwienia z dużą szczegółowością druku;
  • rysunek nie blaknie i nie zmywa się wodą;
  • magnes jest bardzo lekki i to pozwala jemu niezawodnie mocować się do powierzchni metalowych;
  • stosunkowo krótki czas produkcji w porównaniu z magnesami gipsowymi i glinianymi.
✔ Jak zamówić magnes wolumetryczny w pożądanym przez klienta kształcie?

Aby zamówić magnes wolumetryczny w pożądanym przez klienta kształcie prosimy o skontaktowanie się z nami w dowolny dogodny sposób. Prosimy o przekazanie nam swoich życzeń, dotyczących zamawianego produktu, a nasz zespół opracuje i wyprodukuje magnes w unikalnym kształcie, zgodnie z Pańskimi życzeniami.

Koszty opracowania magnesu o indywidualnym kształcie prosimy sprawdzać u menedżera w momencie składania zamówienia.

✔ Jaki jest zalecany rozmiar magnesu wolumetrycznego?

Wielkość każdego magnesu ustalana jest z klientem indywidualnie. Wszystko zależy od Pańskich potrzeb. Jednocześnie przez lata pracy wyjaśniliśmy optymalny rozmiar magnesu 6*8 cm. Zalecana wysokość magnesu to 4mm plus 3mm różnicy wysokości. Standardowa waga magnesu z obrazkiem wolumetrycznym nie przekracza 25 g.

✔ Jak obrazek jest nakładany na magnes?

Pełno kolorowy obrazek jest nakładany na powierzchnię magnesu za pomocą druku UV. Nie stosujemy ręcznego kolorowania, dlatego gwarantujemy jakość każdego magnesu.

Używając drukarek do nakładania obrazu, skróciliśmy czas produkcji magnesów i osiągnęliśmy wysokiej szczegółowości obrazku.

Hurtowa partia magnesów wolumetrycznych od Turevio to zawsze produkty wysokiej jakości, które są absolutnie identyczne w swoim wyglądzie.

✔ Jaki element magnetyczny jest używany?

Do namagnesowania wszystkich naszych produktów używamy winylu magnetycznego o grubości 0,9 mm. Mały kawałek elastycznego magnesu doskonale trzyma lekkie magnesy z ceramiki polimerycznej na metalowych powierzchniach.

Zamów konsultację