phone-icon
+48 731 509 571 Poproś o oddzwonienie

Odblaskowe breloki z migotaniem

Светоотражающие брелоки

Flickery lub breloki z odblaskową powierzchnią to rodzaj drewnianych breloków, które są produkowane przy użyciu specjalnej folii.

Brelok wykonany jest z zabezpieczonego drewna MDF/HDF, na powierzchnię którego nałożona jest specjalna folia odblaskowa.

Breloki są popularne jako akcesoria do plecaków i toreb. Z ich pomocą pieszy staje się bardziej widoczny na ulicy w nocy.

Zamów konsultację
✔ Zdjęcie odblaskowych breloków
Breloki odblaskowe z zapięciem
Breloki odblaskowe z zapięciem
Breloki odblaskowe z łańcuszkiem i kółkiem
Breloki odblaskowe z łańcuszkiem i kółkiem
✔ Jakie są osobliwości nakładania obrazków na odblaskowe breloki?

Aby brelok stał się odblaskowy, na półfabrykat MDF/HDF nakładamy specjalną folię. Obrazek jest nanoszony za pomocą nadruku UV bezpośrednio na folię. Aby brelok dobrze odbijał światło, zalecamy nałożenie obrazu na wybrane elementy półfabrykatu.

✔ Czy można zamówić dwustronne odblaski?

Tak, w naszym sklepie internetowym Państwo może kupić jednostronne lub dwustronne breloki odblaskowe. Należy pamiętać, że przy zamawianiu produktu dwustronnego konieczne jest, aby makieta miała taki sam kształ przy obserwacji z obu stron.

Proponujemy zastosowanie uniwersalnych kształtów geometrycznych, wewnątrz których można nanieść dowolny obraz: obrazek, tekst, logo.

✔ Jak przygotować makietę dla breloków migoczących?

Państwo może nadesłać nam adres elektroniczny gotową makietę graficzną, wykonaną z uwzględnieniem naszych wymagań dotyczących makiety.

Państwo ma również możliwość zamówienia usługi wykonania makiety swojej przyszłej pamiątki. Koszt produkcji zależy od złożoności prac. Kalkulacja prowadzi się indywidualnie dla każdego zamówienia.

Zamów konsultację