phone-icon
+48 731 509 571 Poproś o oddzwonienie

Pamiątki drewniane

Pamiątki drewniane

Pamiątki drewniane od Turevio to produkty MDF/HDF, na powierzchni których naniesiony jest wizerunek klienta za pomocą druku UV.

Pamiątki z drewna są popularne zarówno jako produkty turystyczne, jak i towary markowe. W naszym sklepie internetowym możesz kupić pamiątki z drewna.

Zamów konsultację
✔ Jakie rodzaje pamiątek z drewna można kupić?

Na naszej stronie internetowej w tym dziale znajduje się kilka rodzajów notesów z drewnianą okładką i drewniane pudełka na zapałki. Wykonujemy również drewniane magnesy, drewniane breloki oraz drewniane przypinki.

✔ Czy samodzielnie firma wykonuje produkcje, prezentowaną na stronie internetowej?

Tak, w naszym przedsiębiorstwie samodzielnie wycinamy niezbędne produkty z MDF/HDF według szkiców naszego biura projektowego i nanosimy obrazki, które są stworzone przez naszych projektantów, na powierzchnię produktu za pomocą drukarek UV.

✔ Czy mogę zamówić pamiątkę drewnianą na zamówienie?

Mamy cały niezbędny sprzęt produkcyjny, który pozwala naszej firmie zaoferować klientowi, każdy drewniany wyrób na zamówienie. Jeśli Państwo nie znalazło na naszej stronie internetowej potrzebnej drewnianej pamiątki, prosimy o skontaktowanie się z nami. Rozważymy możliwość wykonania pamiątek z drewna specjalnie dla Państwa.

Należy pamiętać, że minimalny nakład partii oraz jej koszt będą kalkulowane indywidualnie na życzenie klienta.

Zamów konsultację