phone-icon
+48 731 509 571 Poproś o oddzwonienie

Drewniane przypinki

Drewniane przypinki

Drewniane znaczki na zamówienie to oryginalny dodatek, który ozdobi ubrania lub torebkę. Drewniane znaczki od Turevio to nasza własna produkcja.

Znaczek wykonany jest ze sklejki i wyposażony w wygodną szpilkę do zapinania. Obraz jest nakładany za pomocą drukarek ultrafioletowych.

Zamów konsultację
✔ Zdjęcie drewnianych przypinek

Foto drewnianych przypinek

 

Drewniane przypinki - widok z tyłu

✔ Prezentacja wideo drewnianych przypinek
✔ Jakie są cechy produkcji przypinek drewnianych?

Drewniane przypinki są wykonane ze sklejki i mogą mieć niemal dowolny kształt. Półfabrykaty ze sklejki wycinane laserowo zgodnie wcześniej zaplanowanych konturów.

Aby drewniana przypinka była jasna i kolorowa, do nanoszenia obrazu używamy drukarek UV. Farba dodatkowo chroni produkt przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Należy pamiętać, że cienkie wycięcia sprawiają, że przypinka staje się kruchy.

✔ Czy istnieje możliwość zamówienia przypinek z drewna zgodnie ze własnym projektom?

Tak, istnieje taka możliwość. Przedstawiamy usługę opracowania projekty na zamówienie. Usługa ta obejmuje tworzenie obrysów przyszłego produktu oraz stworzenie gotowego projekty produktu w kolorze.

Aby zamówić przypinki według życzenia mieć własną formę wyrobu, prosimy o wysłanie nam wszystkich dostępnych informacji na e-mail: gotowy projekt, szkic, zdjęcie. Prosimy również o podanie informacji o nakładzie. Nasi menedżerowie przetworzą otrzymaną informacje i skontaktują się z Państwem tak szybko, jak to jest możliwe.

✔ Jaki jest rozmiar drewnianych przypinek?

Istnieje możliwość zamówienia przypinek drewnianych w dowolnym rozmiarze. Zalecamy jednak, aby nie przekraczać 25 sentymentów kwadratowych. Drewniany przypinki o powierzchni 25 sentymentów kwadratowych wygląda schludnie, dobrze się trzyma i naprawdę upiększa wygląd.

Zamów konsultację