phone-icon
+48 731 509 571 Poproś o oddzwonienie

Magnesy drewniane wielowarstwowe

Wielowarstwowe drewniane magnesy

Wykonane na zamówienie wielowarstwowe magnesy na lodówkę wykonane z drewna to kilka warstw 3 mm HDF / MDF sklejonych ze sobą. Oferujemy dwu- i trzywarstwowe magnesy drewniane.

Dolna warstwa jest podstawą magnesu i nadaje ton całemu elementowi. Druga i trzecia warstwa podkreślają pewne osobne elementy magnesu i dodają objętości produktowi.

Zamów konsultację
✔ Zdjęcie drewnianych wielowarstwowych magnesów

Magnesy drewniane wielowarstwowe

✔ Jaki kształt mogą mieć magnesy wielowarstwowe?

Mamy kilka rodzajów drewnianych dwuwarstwowych półfabrykatów magnetycznych. W każdym z prezentowanych półfabrykatów możemy umieścić wizerunek klienta.

Przyjmujemy również zamówienia na magnesy wielowarstwowe według Pańskich życzeń do kształtu magnesu. Zamawiając magnesy na dwie lub trzy warstwy z własnymi konturami, należy pamiętać, że każda kolejna warstwa powinna być mniejsza niż poprzednia. Nie zaleca się również stosowania bardzo cienkich elementów przy tworzeniu form do magnesów.

✔ Czy można zamówić usługi projektowania wielowarstwowych magnesów drewnianych?

Tak, nasza firma Turevio nadaje usługi projektowe. W celu zamówienia usługi projektowej i kalkulacji kosztów prosimy o kontakt z naszymi menedżerami. Udzielą Państwu szczegółowych konsultacji, ogłoszą koszty i terminy oraz złożą zamówienie.

✔ Jaki rodzaj magnesu jest wykorzystany w magnesach?

Do namagnesowania warstw drewna do metalu używamy kawałków winylu magnetycznego o grubości 0,9 mm. Ten magnes wystarczy, aby bezpiecznie zamocować produkt na dowolnej metalowej powierzchni.

Zamów konsultację