phone-icon
+48 731 509 571 Poproś o oddzwonienie

Pamiątki turystyczne

Pamiątki turystyczne

Pamiątki turystyczne to drobne przedmioty, które wczasowicze i turyści kupują podczas swoich podróży, jako pamiątkę oraz jako prezent dla rodziny i przyjaciół. Najpopularniejszym rodzajem pamiątki turystycznej są magnesy na lodówkę.

Podążając za liderem, można zauważyć breloki, otwieracze do butelek, odznaki i tabliczki.

Zamów konsultację

 

✔ Jakie rodzaje turystycznych pamiątek Państwo ma z podróży?

W swoim asortymencie posiadamy szeroką gamę magnesów pamiątkowych wykonanych z akrylu, z ceramiki polimerycznej i drewna - to liderzy sprzedaży na rynku pamiątek turystycznych.

Produkujemy również pamiątkowe otwieracze, przypinki, breloki – to praktyczne pamiątki, które można wykorzystać w życiu codziennym.

Posiadamy również pamiątkowe talerze o różnych średnicach. Często zbierane Dekoracyjne talerzyki ścienne są często zbierane z podróży.

✔ Gdzie kupić pamiątki turystyczne ze swoim miastem?

W naszej firmie można kupić pamiątki turystyczne. Oferujemy wykonanie pamiątek ze zdjęciami wybranego miasta lub atrakcji turystycznej. Aby to zrobić Państwo musi przesłać nam na adres mailowy zdjęcia, które Państwo chce umieścić na pamiątkach i podać informacje o pożądanym rozmiarze pamiątkowej produkcji.

Nasi specjaliści przeanalizują otrzymane informacje i stworzą Państwu własny katalog.

W przyszłości Państwo może zamówić pamiątki turystyczne ze swojego katalogu. Gwarantujemy, że Pańskie obrazki i makiety nie zostaną wykorzystane do robienia pamiątek dla innych klientów.